14 мая 2018

Не маючи права на помилку

  • Алина Подгорнова
  • Оцените материал
    (2 голосов)
202

Поки хтось сумує, в іншому місці радощі ллються через край. Наприклад, на Закарпатті в місті Мукачево проходить другий всеукраїнський театральний фестиваль "Імпреза над Латорицею". Участь в ньому беруть дитячі та молодіжні театри.

Для харківського театру "Старт-Арт" цей виїзд  дуже напружений. Але діти вважають, що треба вірити в себе в додати перешкоди разом, усією командою. Юні актори дуже сподіваються на одне з призових місць. Вони трішки розповіли про свою підготовку до фестивалю та про те, які фактори сприяють гарній грі під час вистави.

Єлізавета (11 років):

- Ольга Миколаївна, наш режисер, дуже хвилювалась за нас, тому на репетиціях була дуже вимогливою. Я вважаю, що потрібно віддавати себе спектаклю  та відчувати свою роль серцем. До речі, ми вже потрапили в десятку найкращих колективів. Ми віримо в себе і свою перемогу.

Діана (11 років):

- Ми з друзями тряслися від страху під час виступу. А взагалі, я вважаю що віра в себе, злагодженість  коллективу та добра підготовка допоможуть нам перемогти!

Валеря (викладач вокалу):

- Ми дуже хвилювалися, бо для багатьох дітей це перший фестиваль. Ми хотіли, щоб всі дії вистави були реальними, як у житті. Тобто оцінка якоїсь ситуації, рухи, мізансцени. Для мене головними факторами гарної вистави є справжність актора, відсутність хвилювання, бо ти коли схвильований, ти наче замкнений у просторі.

Єдуард (13 років):

- В нас було дуже багато різних незапланових зустрічей. Ми не мало  часу витрачали на репетиції. Компонентами, які роблять виставу гарною, для мене є: добра акторська гра, знання тексту і останнє це те, що команда повинна бути злагодженою. Маючи порозуміння у команді можна подолати багато перешкод. Це дає велику перевагу для перемоги у конкурсі.

Анастасія (13 років):

- Було складно тому, що ми згадували стару п'єсу, але після після декількох репетицій, ми змогли отримати гарний результат. Ми шліфували цю виставу, як море камінь, щоб вона стала ідеальною. Ми доклали багато зусиль і були за це нагороджені. Вважаю, для гарного виступу потрібні зібраність, організованість, холодний розум та добра підготовка.


Прикро, що зараз акторів театру стає менше, ніж акторів кіно, бо театральна гра складніша за кіношну та, мені здається, цікавіша. Але в Україні все ж тики багато дитячих театрів, де підлітки привчаються грати, не маючи права на помилку. Вони грають на професійних сценах та приймають участь у фестивалях. Юні актори знають, що віра в себе допомогає долати труднощі, тому стрімко йдуть до поставлених цілей.


Аліна Подгорнова, 15 років,

Харківський ліцей 141

 

 

 п1.jpg

 

 

 п2.jpg

 

п3.jpg

 

п4.jpg

 

п5.jpg

 

 

 

 

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: