Конкурсы

Самые разные конкурсы, которые только есть на свете!

Конкурси для юних творців

2К19 тільки почався, а вже стільки планів та цілей. У мережі з’явились перші літературні конкурси, які можуть зробити тебе відомим. Але до них треба готуватись, і краще робити це вже зараз. 

Новий конкурс: "Юний Самовидець - конкурс дитячого художнього репортажу"

Стартує конкурс дитячого художнього репортажу “Юний Самовидець” пам’яті Степана Чубенка!Він спрямований на розвиток дитячої творчості у напрямку художнього репортажу та залучення дітей до обговорення суспільно важливих тем. Головним завданням є дати можливість висловитися у цьому жанрі журналістам-початківцям шкільних видань і проявити їхню активну громадську позицію. “Юний Самовидець” - конкурс-меморіал, присвячений пам’яті Степана Чубенка — 16-річного школяра із Краматорська, вбитого бойовиками “ДНР” у 2014 році в Донецьку за проукраїнську позицію.

А ви ще не збираєтеся на "Прес-Весну"? А таки пора!

Мета фестивалю-конкурсу: залучення молодих людей до соціальної активності в громадському, культурному, економічному житті міста, держави, світу; формувати почуття гідності громадянина; виховання інтелектуально й духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації, країни, світу.

Вже зовсім скоро - "Прес-весна"!

18-20 травня у Києві відбудеться XVI міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах". Щоб бути запрошеним, треба виконати декілька важливих домашніх завдань: створити цікавий, сучасний контент на задану ьему. А тема в цьому році важлива: "Я - змінююся!"

Конкурс: «Яка прекрасна наша планета!»

Асоціація музеїв космонавтики України, спільно з партнерами, оголошує прийом робіт на IІІ-й Міжнародний відкритий конкурc творчих робіт в галузі цифрового мистецтва, присвячений першому польоту людини в космос «Яка прекрасна наша планета!». Дедлайн - 30 березня 2018 року.

Конкурс новин від підлітків для підлітків

ПОЛОЖЕННЯ
Всеукраїнського конкурсу новин для підлітків
Медіа-група «Скрепка», «ЮнПресКлуб (Горлівка-Харків)» і студія «Новий кадр» (Харків) оголошують Перший Всеукраїнський конкурс новин для підлітків.
Учасниками конкурсу можуть бути підлітки 11 - 17 років незалежно від країни проживання.
Мови конкурсу - українська.
Роботи приймаються з 11 травня по 20 серпня 2016 року на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Конкурсні роботи з позначкою «Конкурс новин», після модерації публікуються у стрічці новин сайту: http://skrepka-media.com.ua/
Підведення підсумків - до 25 серпня 2016 року.
Нагородження переможців – до 30 серпня 2016 року.

Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: