Новости

Самые главные новости, которые только есть на свете!

Майбутнє покоління Z

Шістнадцятий Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на дніпровських стилях» у місті Києві оголошується відкритим. Цей фестиваль, є одним з тих, що допомагає учням розвинути в собі навички журналіста та визначитися із майбутньою професією. 

Как киевские студенты создали единственный в Украине научно-популярный журнал

Пока кто-то говорит, что у нынешнего поколения нет цели и желания что-то делать, киевские студенты запускают первый в Украине научно-популярный журнал. Ребята без специального журналистского образования и средств запустили медийный проект и вот уже второй год радуют читателей. В этом интервью они расскажут как им это удалось, почему никогда не исчезнут бумажные СМИ и докажут, что любую идею можно воплотить в реальность, если очень хочется. 

Перфоменс на щастя

 
До редакції медіа-групи «Скрепка» завітав волонтерський театр «Фрагменти».
Це молодіжне об’єднання було сформовано в серпні 2017 року. Цей інтерактивний театр імпровізацій, спрямованих на передачу акторами почуттів у відповідь на розповіді глядачів. Актори обирають стиль подачі історії (скульптура, вільна форма, хор та інше)… 

По світах – за розумінням

Коли кожного дня тебе оточує одна і та ж сама обстановка, здається, що «стіни тиснуть». Школа - будинок - школа - будинок. Цей режим знайомий багатьом, і їх же він пригнічує. Мені вдалося вирватися з рутини свого маленького містечка Люботина. Побачити манюсенькій шматочок неосяжного світу. Зрозуміти, скільки всього мене оточує і на скільки речей я неправильно дивилася багато років. А ще – зрозуміти, що люблю свою країну…

Симптомы ТЮЖемании или ПостТЮЖевский синдром

У Сумах 22 квітня пройшов фінал всеукраїнського турніру юних журналістів. Найкращими серед найкращих стали команди "Лідер" й "Меркурій" з Харкова та "Еспада" з Сум. А перемогла цьогоріч волинська команда "Четверта Влада". Команда медіа-групи "Скрепка" посіла на турнірі 3 місце  та отримала величезний досвід.

Юнак із Закарпаття отримав дві золоті медалі за винайдений папір з листя

Юнак із Закарпаття отримав дві золоті медалі за винайдений папір з листя 17 квітня 2018 - 12:43 Своє відкриття хлопець зробив у шкільній лабораторії Уже дві золоті медалі за власну наукову розробку – виробництво паперу з опалого листя – привіз додому 16-річний Валентин Фречка із закарпатського села Сокирниця. Спочатку його винахід оцінили найвищими балами на олімпіаді в Тунісі, участь в якій брали представники 86 країн світу. А кілька днів тому юнак повернувся з Кенії, де переміг на Міжнародній олімпіаді з екології. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо. 

Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: