04 февраля 2019

Конкурси для юних творців

455

2К19 тільки почався, а вже стільки планів та цілей. У мережі з’явились перші літературні конкурси, які можуть зробити тебе відомим. Але до них треба готуватись, і краще робити це вже зараз. 

1. «Кудафудра»

«Кудафудра»Взагалі-то, з французької «Cоup de foudre» означає удар блискавки або кохання з першого погляду. А кому ж не цікаво читати про це почуття? Тож, це і є тема конкурсу. Але поспішай, бо роботи треба здати вже 14 лютого!

2. «ПероДактиль»

Навіть по назві зрозуміло, що цей конкурс чекає на роботи дітей, а саме від 8 до 16 років. : Конкурс поділяється на дві номінації: «проза» та «поезія», а роботи здають до 27 січня.

3. «Юний Самовидець»

Тема цього конкурсу «Як вижити у школі» -  є дуже актуальною та важливою в наш час. Вона присвячена пам’яті Степана Чубенка — 16-річного школяра із Краматорська, вбитого бойовиками «ДНР» у 2014 році в Донецьку за проукраїнську позицію.Основні питання направлені на безпечне знаходження дитини у школі, проблеми в колективі та житті. Дедлайн робіт: 15 лютого. 


4. «Чудака, їй-богу!»

1 жовтня треба здати роботи на міжнародний конкурс гумористичного твору, заснований журналом «Склянка Часу*Zeitglas» з нагоди 130-річчя від народження Остапа Вишні. Учасники працюють у номінаціях: проза, поезія, есе, нариси. Також, можна надіслати карикатури та інші малюнки гумористичного характеру.
     

5. «Dream School»

Ще один конкурс для школярів 3-11 класів, але пов’язаний з мріями. Тут вже діти самі вирішують, про що писати оповідання: від маленьких домашніх слоників, до серйозних питань – стати президентом!Нагородження буде відбуватися у трьох категоріях, у кожній з яких буде три номінанти та один переможець. Роботи приймаються до 1 лютого.Тож, підіймайся з ліжка та починай творити свій світ, ідей тобі ми підкинули!

Катерина Гриценко ХСШ №17


Джерело: http://www.chytomo.com/majzhe-dva-desiatky-aktualnykh-literaturnykh-konkursiv/?fbclid=IwAR3sB-VeoC4SG8fNqRtVKmpaeVn3h2hmIfqo0lvpMClQ6k4CNcg9X_RfDFQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 комментарии

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: