10 сентября 2018

Телевізійний міжнародний фестиваль "Дитятко" приніс медіа групі "Скрепка" перемогу

464

10 Міжнародний телевізійний фестиваль "Дитятко" завершив роботу у Харкові. Молодь надіслала майже 1200 робіт з понад 100 країн світу: фільми, мультики, відеокліпи, телевізійні та радіо передачі. Участь взяли юні та молоді кіношники із Швейцарії, Франції, Германії, Індії, Вьетнаму, з країн Африки, та звісно - з України. 10 номінацій, 10 переможців и понад 100 лауреатів. І серед их - медіа-група "Скрепка", що стала переможцем у номінації "Пітчинг" и отримала загалом три дипломи й 5000 гривень.

Фестиваль - це своєрідний підсумок того, що зроблено, та чому навчилися за рік.

«Скрепка» надіслала на конкурс мультики, відеокліп, ігровий фільм та сценарій дитячої науково-популярної передачі. 
Наш ігровий фільм має назву «Передчуття», бо це про літо, про хлопчика та дівчинку, та про перше кохання. Знімали ми його того літа у нашому медіа-таборі. Актори - місцеві діти, що виявилися дуже талановитими. Це принесло нам диплома лауреата.
Подивитися це романтичне коротке кіно можна на нашому каналі youtube  mgSkrepka :  https://www.youtube.com/watch?v=D_Al8oLk0iU
Відеокліп «Живемо один раз» наші телевізійники знімали восени 2017 рокку разом із вокальною студією «TriOli» (дует «Сестры», Раміна Колбая, Эріка Колбая) и танцювальним колективом «Litvinova.dance.studio». Тепер цей кліп дипломований, бо був фіналістом "Дитятка". 
Він теж є в нас на каналі youtube:   https://www.youtube.com/watch?v=4fc9XRorfs0 
До сценарного пітчингу ми підготували тизер. Мабуть, ви думаєте, що це такі страшні слова? Ми теж вивчили їх нещодавно. Пітчинг - це продаж ідеї або сценарію чи то фільму, чи то телепередачі. А тизер - це така собі реклама того, що тільки збираємося знімати. Тизер ми не стал викладати на канал, але в нас є фото, на якому два брати - Антон та Павло - розказують сестричці Софійці про всілякі наукові дива. Пітчинговий конкурс проходил аж у три етапи: спочатку відсилали заявку, потім - додавали повний сценарій передачі, а вже на фесті - презентували сценарій дуже суворому журі. Але ми підкорили їх суворість й виграли! Тобто - продали свій сцернарій! За 5 тісяч гривень, що їх нам у конверті вручили на сцені пад час нагороддження!  
Звісно, ​​за ці гроші передачи не зняти, але тепер ми можепо пошукати спонсорів, мотивуючи тим, що сценарій в нас - переможець міжнародного фестивалю, тобто - гарний сценарій! 
Учасниками фестивалю цього року стали Катя Девятко, Катя Гриценко, Аліна Підгорнова, Крістіна Демченко, Олександра Однолеткова, Антон Сердюк и Артем Мамонов. Аліна була нашим фотокором, тому - більша частина цих гарних фото зроблена саме нею.  


Леся Діброва, 16 років

 

8.jpg

Антон, Софійка и Павло у тизері до передачі "Розумний братик"

6.JPG

Дві Каті готуються до пітчингу

3.JPG

Катя Гриценко, Катя Девятко, Крістіна Демченко - відпочивають після пітчингу

5.JPG

Пітчинг. На сцені дві Каті та Антон. Аліна - знімає фото

2.JPG

Аліна зняла себе

1.JPG

Команда "Скрепки" отримує нагороду

 photo_2018-09-08_21-00-45.jpg

 Із дипломами та грошима після фесту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 комментарии

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: