31 мая 2018

Майбутнє покоління Z

96
Шістнадцятий Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на дніпровських стилях» у місті Києві оголошується відкритим. Цей фестиваль, є одним з тих, що допомагає учням розвинути в собі навички журналіста та визначитися із майбутньою професією. 
 
Тож, 18 травня Київ зустрів молодь не тільки зі всієї України, а й із-за кордону. На фестиваль приїхали команди з 18-ти регіонів України, до складу яких входять Донбас та Крим. А також до нашої країни завітали закордонні гості з Білорусії, Польщі, Азербайджану та Придністров’я. 
 
Нагородження проходило на високому рівні. Захід відкрив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго». Своїм яскравим виступом вони не тільки підняли настрій присутнім, а й зарядили зал позитивною енергією. 
 
Зазвичай, учасники працюють у восьми номінаціях, але цього року керівництво вирішило розширити можливості і додало дві нові: «Традиції та новаторство» і «Голос покоління Z», переможцями яких стали Ірина Сильнявіцька з міста Полтава та Оксана Гаврилюк з Києва. 
 
Також, потрібно відмітити, що участь у фестивалі дає змогу одинадцятикласникам навчатися в українських університетах із великою знижкою. Так, лауреати, які посіли перші місця мають знижку п'ятдесят відсотків, другі місця - тридцять, та треті - десять відсотків. 
 
Звісно, саме такі заходи дуже важливі для сучасної молоді, адже, журналістика в 21 столітті дуже швидко змінюється та розвивається. Тож, фестиваль «Прес-весна» - це час, проведений із друзями та за заняттям улюбленою справою. І, можливо, саме від цього часу залежить майбутнє нового
покоління Z.
 
Пр вес 18
 
Катя Гриценко, 13 років, гімназія №6.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: