27 апреля 2018

Симптомы ТЮЖемании или ПостТЮЖевский синдром

145

У Сумах 22 квітня пройшов фінал всеукраїнського турніру юних журналістів. Найкращими серед найкращих стали команди "Лідер" й "Меркурій" з Харкова та "Еспада" з Сум. А перемогла цьогоріч волинська команда "Четверта Влада". Команда медіа-групи "Скрепка" посіла на турнірі 3 місце  та отримала величезний досвід.

Катерина Гриценко, 13 років: "Я до останнього хвилювалася і думала, що це буде найскладніший тиждень мого життя, але це було класно, круто, весело, швидко та життєво. П'ять днів пролетіли зі швидкістю світла і тепер залишається купа незабутніх моментів".

Катерина Бортняк, 17 років: "Ось і завершився мій останній ТЮЖ. Це було дуже і нервово, і цікаво. Удень - турнірні бої, а вночі - мафія".

Василіса Комаровська, 16 років: "Враження - незабутні. І важливий досвід. Звісно, поїхала б ще, але... "

Олександра Одноліткова, 16 років: "Ну, здравствуй, посттурнирный синдром :) ...Все ещё не могу поверить, что больше не нужно ломать себе голову над правилом круга, рецензировать/оппонировать, дописывать доклады по ночам, орать старые песни, играть в мафию с членами жюри, перед каждой игрой слышать от Артема, что мы "мышки-крутышки", а от Лео, что "мы не умеем строить глазки, поэтому и не получаем 5+". Единственное, что спасает после каждого такого, слишком классного путешествия — осознание того, что хоть со всеми своими "скрепками" увижусь уже через несколько дней 

Всеукраїнський турнір юних журналістів дає можливість проявити себе та подивитися на інших, завести цікаві знайомства та продвинути свої знання у найкоротший термін.

Даша Сердюк, 16 років,

капітан команди "Скрепка"

 

 

 

11.jpg

 

4.jpg

 

10.jpg

 

 7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 комментарии

 • Катерина %29/%04/%2018 - %00:%апр Катерина

  Мій останній ТЮЖ... Найліпша команда, цікаві зустрічі. Цей останній турнір пройшов якнайкраще!

  Комментировать
 • Соня Кошкина %29/%04/%2018 - %00:%апр Соня Кошкина

  Хочу на ТЮЮЮЮЖЖ ;(( Як знову повернутись до 8-го класу, щоб поїздити на нього ще 4 роки(((

  Комментировать
 • Анна и С %27/%04/%2018 - %20:%апр Анна и С

  Эх, хорошее было время, весёлое) А вообще турниры — отличный способ, чтобы проверить себя на стрессоустойчивость и выносливость.

  Комментировать
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: