22 февраля 2018

Презентація «Vancouver Film School»

147

У один зі звичайних робочих днів, 16 лютого, юні фільммейкери з «Нового кадру» приймали у своєму офісі гостей з найбільшої Канадської школи кіновиробництва «Vancouver Film School».

На зустріч приїхали керівники та викладачі школи VFS: глава факультету сценарної майстерності та виробництва фільмів, Michael Baser і Darren Borrowman, керівник кіновиробничого відділу на факультеті акторської майстерності. Спільно з освітньою компанією "Eruditus" вони провели лекцію на якій відкрили деякі секрети кіноіндустрії, а саме, як зробити шоу успішним та написати цікавий сюжет для фільму.

«Перш за все, ви ніколи не зможете створити хороший фільм без блискучої історії», — каже сценарист і продюсер Michael Baser. «Особисто мені найкращі ідеї завжди приходять у душі або під час інших щоденних справ. Насправді натхнення можна знайти в усьому, що з нами відбувається. Також раджу завести корисну звичку обговорювати усе, що дивитесь, будь то серіал, мультфільм, чи телепередача. Це дасть змогу помічати цікаве навколо вас значно частіше».

Ось декілька правил для тих, хто хоче створити свою стрічку та не знає як зробити це правильно:

1. Персонажі. Усі вони повинні бути не тільки цікавими, а і привабливими. У характері головної дійової особи (чи осіб) обов’язково має бути певна яскрава риса близька глядачеві. Наприклад, цілеспрямованість, емоційність, сміливість тощо. Таким чином, ми ставимо себе на місце героя, відчуваємо емпатію, вболіваємо і турбуємося за нього, що змушує дивитися кіно далі.

2. Сенс. У фіналі обов'язково повинна розкриватися важлива тема, над якою варто замислитися. Завдяки цьому перегляд вашої кінокартини може стати корисним для особистого розвитку глядача.

3. Трансформація. Наведемо яскравий приклад: на початку історії ваш персонаж є негідником і хуліганом, але потім переживає певні події, які кардинально змінюють його життя і стає хорошим хлопцем. Сюжет може розвиватися й інакше, головне — герой має потрапляти в халепи й постійно змінюватися, бо без цього історія стане прісною та нецікавою.

 

Олександра Одноліткова, 15 років,
школа № 17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: