20 января 2016

Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі»

416

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 № 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти» у лютому-вересні ц. р. Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі», присвячений 85-річчю від дня народження Ліни Костенко. (Умови конкурсу – на сайті www.man.gov.ua в розділі «Анонс заходів»).

Конкурс відбудеться в два етапи:

І етап – відбірковий (обласний, заочний) – у лютому-травні 2015 р.,

ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у вересні цього року в м. Києві. Конкурс проводиться у двох номінаціях: дослідницька робота та літературна творчість (тематика додається).

Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 23 квітня надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАН України письмову заявку (форма додається) та творчу або дослідницьку роботу на паперових і електронних носіях.

Журі І етапу конкурсу розгляне подані учасниками творчі й дослідницькі роботи та визначить у кожній номінації по два переможці, які будуть запрошені до участі в ІІ етапі конкурсу. Загальний список учасників, запрошених до участі в ІІ етапі конкурсу, буде оприлюднений на сайті НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua. до 3 вересня цього року.

Додаткова інформація – за тел.: 0 (44) 489-55-80; e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., на сайті: www.man.gov.ua

Деталі також  за посиланням:

http://oman.lviv.ua/pages/konkursy/lyst_rozkryllya_dushi_2015.pdf

 

 

[dropcapмимимим

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: