Super User

Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, sic genero nomine Piscatore mihi.

Славутич: після 30-ти через 30

Фестиваль «ЗОСя» — це подія не тільки для юних журналістів, хореографів та вокалістів з різних країн. Це ще справжнє свято для наймолодшого в Україні міста Славутич. Урочиста хода, яка відбулась 22 вересня, зібрала біля головної сцени сотні жителів та долучила їх до «щорічного міського свята», яке відбувається вже 24-й рік поспіль.

Теги

ЗОСя, давай ще краще!

Фестиваль «Золота осінь Славутича» існує вже багато років і цього разу побив один зі своїх рекордів: у 2017 тут зібралося аж 52 команди з різних країн. Але відомо, що межі для ідеалу не існує, тож і ЗОСі, щоб залишатися в тренді, необхідно постійно розвиватися та ставати ще крутішою. Що б могло зробити фестиваль «Золота осінь Славутича» ще кращим? Це питання ми поставили учасникам.

Теги

Що відбувається? ЗОСя: День перший

Фестиваль "Золота осінь Славутича" — другий з трьох фестивалів за цю осінь, у яких медіагрупа "Скрепка" бере участь. Першим був "Дитятко" у Харкові, третім — "Жми на RECord" у Святогірську. Тож ми зібрали речі, думки, творчі доробки та поїхали вриватися в "золоту журналістську осінь".

Теги

Высшее образование, ты куда? Мечта о качественном образовании

«В никуда» — пошутили бы философы и проводили бы взглядом наше образование в чёрную дыру. И что делать? Медиагруппа «Скрепка» устроила публичные дебаты, чтобы попытаться ответить на этот вопрос. Тема дебатов — «Роль формального и неформального образования в становлении профессиональных способностей современного журналиста». В дискуссии приняли участие журналисты-выпускники «Скрепки», а также педагоги.

Медіагрупа Скрепка

    Україна, м. Харків
    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    +38 (050) 96-56-629 (9:30 - 18:30)

Ми в соц.мережах: